Zajmujemy się nauką jazdy na kucu dzieci w wieku od 4 lat. Prowadzimy zajęcia od podstaw, a także przygotowujemy dzieci do startów w zawodach i  odznakach jeździeckich. Na terenie naszej stajni prowadzimy warsztaty w siodle, gdzie nasi podopieczni szlifuja dalsze umiejętności z podziałem na grupy zaawansowania.


Prowadzimy również udostępnianie kucy na sesje zdjęciowe.

 

Od wielu lat działa z sukcesem klub Pony Jumping Team, gdzie nasi klubowicze biora udział w zawodach jeździeckich rangi towarzyskiej, regionalnej, a także ogólnopolskiej.

 

 

W naszym klubie PONY JUMPING TEAM działa również sekcja sportowa, w której dzieci intensywnie pogłębiają swoją wiedzę , a także ćwiczą równowagę i wzmacniają koordynację ruchową na koniu.

 

 

Sekcja powstała z myślą o dzieciach które nie posiadają własnego konia a chciały by spróbować swoich sil na zawodach. Jest także możliwość wydzierżawienia naszych kucy . Opiekę nad nim sprawuje wydzierżawiający który może przekonać się czy podoła kupnie w przyszłości własnego rumaka.

 

 

Wszelkie informacje udzielamy pod nr telefonu 516 024 663, a także wszystkie bieżące wydarzenia są na facebook : ponyjumpingteam.

Dane firmy

Geo-Active Witold Styła
Krosinko, ul. Wiejska 27
Nip 777-123-97-83

 

Adres miasteczka

Krosinko, ul. Lipowa 1
62-050 Mosina

Umawianie terminów imprez (Witek): +48 600 88 90 84
Mail: krosinko@krosinko.pl


Szkółka jeździecka i animacje dla dzieci (Emilia): +48 665-216-743
Mail: stadnina@krosinko.pl

Pozycja GPS

N 52° 13’ 42, 74’’
E 16° 48’ 54, 07’’

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.